s35

Strefa logowania
Polskiopen


PRODUKCJA FILMOWA

« powrót

Film Reklamowy

Do filmu reklamowego trzeba się solidnie przygotować. Sama realizacja materiału to dopiero początek dla Klienta. Kolejnym krokiem jaki podejmie Klient to emisja filmu reklamowego.

Skuteczna reklama jest maksymalnie uproszczona i efektowna zarazem, dlatego bardzo ważne jest dokładne spisanie scenariusza wraz z scenorysem (czyli rozbiciem scenariusza na „komiksowe” obrazki). Przygotowujemy wspólnie z Klientem dwie lub trzy wersje danej reklamy.

Realizując film reklamowy znamy z góry narzucony czas trwania i od naszej wiedzy oraz doświadczenia zależy jak ten czas wykorzystać w maksymalnym stopniu, co znacznie obniża koszty, które musi ponieść Klient.

Przy realizacji filmu reklamowego zazwyczaj angażujemy wszystkie dostępne środki sprzętowe, każde ujęcie powtarzane jest tyle razy ile jest to konieczne.

Właśnie przy produkcji reklamowej zatrudnionych jest najwięcej ludzi. Począwszy od scenarzystów, realizatorów video i audio, aktorów, muzyków, oświetleniowców, lektorów, grafików, animatorów, kończąc na pomocnikach, praktykantach na planie zdjęciowym. 

Skontaktuj się: +48 508 06 70 70 lub 505 323 544